Lindpere ja Fire tulid kaotusseisust välja ja võitsid

Joel Lindpere.
Joel Lindpere. Foto: Liis Treimann

Eesti jalgpallikoondislase Joel Lindpere koduklubi Chicago Fire võttis möödunud ööl 2:1 võidu Colorado Rapidsi vastu.

Kodus mänginud Fire jäi rohkem kui 11 000 pealtvaataja ees peetud mängus kaotusseisu juba 17. minutil, ent kuus minutit hiljem viigistas penaltist Mike Magee. Chicago klubi teise värava lõi kohe teise poolaja alguses Austin Berry ning sellega oli mänguseis otsustatud.

Lindpere alustas kohtumist pingilt ja sai Chris Rolfe asemel platsile 85. minutil.

Fire hoiab idakonverentsis kaheksandat kohta, Colorado on läänekonverentsis seitsmes.