Lindpere väravasöödud aitasid Chicago Fire'i võidule

Joel Lindpere.
Joel Lindpere. Foto: Liis Treimann

Täna öösel toimunud Ameerika jalgpalliliiga kohtumises oli Joel Lindpere osaline kahes väravas ja tema koduklubi Chicago Fire alistas 2:1 Columbus Crew.

Üsna kohtumise alguses määras kohtunik Fire'i kahjuks penalti, kui väravavaht tõmbas maha vastaste ründaja Dominic Oduro. Penaltit lööma läinud Federico Higuain realiseeris selle kindlalt ja viis Crew juhtima, vahendas Soccernet.ee.

Teisel poolajal tuli Lindpere koduklubi kahe minuti jooksul kaotusseisust välja ja läks ise ette. Mõlemad väravad sündisid eestlase täpsetest tsenderdustest ning nii Dilly Dukal kui Mike Mageel ei olnud teha muud, kui pall väravasse lükata.