Blackhawks jõudis hiliste väravate abiga meistritiitlini

Võidukas Blackhawksi tiim.
Võidukas Blackhawksi tiim. Foto: SCANPIX

Jäähokiliigas NHL selgus möödunud ööl selle hooaja meister, kelleks on seeria kuuendas mängus Boston Bruinsit 3:2 võitnud Chicago Blackhawks.

Boston läks kohtumist 8. minutil juhtima, kui väravaarve avas Chris Kelly. Teise perioodi alguses suutis Chicago Jonathan Toewsi väravast viigistada. Viimase perioodi 13. minutil sai Bruins Milan Lucici tabamusest juhtima, ent normaalaja 17 viimase sekundi jooksul suutis Chicago visata koguni kaks väravat ja seega oli seeria neljas võit neile kindlustanud meistritiitli.

Nelja aasta jooksul oli tänavune tiitel Chicagole teine, ka 2010. aastal krooniti Blackhawks NHLi meistriks.