Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
/nginx/o/2013/06/28/1860218t1h434d.jpg)
Juventuse äärepoolkaitsja Emanuele Giaccherini tunnistas, et pidanuks eilses maailmajagude karikaturniir poolfinaalis Hispaania vastu ise seitsmendat penaltit lööma minema, vahendab soccernet.ee.
Itaalia ja Hispaania vahelise mängu saatuse otsustanud penaltiseerias itaallaste seitsmenda lööjana eksinud Leonardo Bonucci ei pidanud seda saatuslikku lööki tegelikult sooritama. «Ma ei läinud lööma, sest tunne ei olnud õige. Rääkisime Leonardoga, ütlesin talle, et ta võib minna – olin kindel, et ta skoorib,» meenutas 28-aastane Juventuse äär Giaccherini Goal.com’i vahendusel. «Kahju, et nii läks. Penaltiseeria on alati loterii.»