Klavan sai Augsburgi väravasajus jala valgeks

Oliver Lomp
Ragnar Klavan (paremal).
Ragnar Klavan (paremal). Foto: SCANPIX

Eesti jalgpallikoondislane Ragnar Klavan tegi eile õhtul FC Augsburgi esimeses hooajaeelses treeningmängus kaasa ühe poolaja ning lõi värava.

Augsburg purustas amatöörliigasse kuuluva MTV Bergi 16:0. Klavan alustas põhikoosseisus ja lõi 42. minutil oma koduklubi kümnenda värava, vahendab Soccernet.ee.

Esimesel poolajal, mil Eesti koondise keskkaitsja platsil viibis, lõi Augsburg 11 väravat. Vaheajal tegid võitjad kaheksa vahetust ja teisel poolajal käis pall puuris viis korda.

Üle kahe korra ükski mängija skoori ei teinud. Kaks tabamust said kirja Sascha Mölders, Andre Hahn, Ronny Philp, Jan Moravek ja Kevin Vogt; ühe värava lõid lisaks Klavanile Matthias Ostrzolek, Arif Ekin, Dominik Reinhardt, Mathias Fetsch ja Andreas Ottl.