Ojamaa mängis äärepoolkaitses

Mariel Gregor
Henrik Ojamaa (paremal).
Henrik Ojamaa (paremal). Foto: SCANPIX

Eesti jalgpallikoondise mängija Henrik Ojamaa mängis eilses sõpruskohtumises Varssavi Legia eest äärepoolkaitsjat, kui kohtuti Austria Bundesliga kuuenda meeskonna SV Riediga.

Algkoosseisus alustanud Ojamaa oli üks kahest Legia mängijast, kes tegi kaasa mõlemad poolajad. Seda siiski mitte tavapärase ründaja positsioonil, vaid vasakul äärel, vahendab Soccernet.ee.

Riedi vastu haarati 15. minutiks küll 2:0 eduseis, kuid seejärel oli kolm minutit hiljem juba seis viigis. Poolajapausile mindi siiski 3:2 eduseisus, ent 90. minutil lasti austerlastel seis viigistada. Kõik Legia kolm väravat lõi Wladimer Dwaliszwili.