Joel Lindpere.
Joel Lindpere. Foto: Liis Treimann

Eesti jalgpallikoondislane Joel Lindpere sai möödunud öösel kirja värava, ent see tuli meeskonnale hoopis kahjuks, kuna ta saatis palli oma raamide vahele.

Lindpere koduklubi Chicago Fire jäi kodus juba 14. minutil San Jose Earthquakesi vastu taha, kuid 47. minutiks suudeti juhtohjad haarata. Kohtumist pingilt alustanud Lindpere sekkus mängu 64. minutil ning lõi juba üheksa minutit hiljem omavärava, vahendas Soccernet.ee.

Fire võitles lõpuni ja 84. minutil jõuti ka väravani, kui Lindpere Mike Magee söödu läbi lasi ning Chris Rofle seepeale vastaste võrku sahistas. 3:2 võit oli  Fire'ile viimase üheksa mängu jooksul juba seitsmes.