Eesti tennisistid võitsid suveolümpiafestivalil hõbemedali

Kristofer ja Mattias Siimar (vasakul).
Kristofer ja Mattias Siimar (vasakul). Foto: EOK

Kristofer ja Mattias Siimar võistlesid täna Euroopa noorte olümpiafestivalil tennises noormeeste paarismängu finaalis sakslaste vastu. Huvitava mängu võitsid siiski sakslased J. Giebe ja L. Webels 6:3, 6:4.

Kergejõustikus noormeeste kuulitõukes saavutas Kert Piirimäe 6.koha isikliku rekordiga 17.20. Võistluse võitis poolakas Konrad Bukowiecki tulemusega 21.41. Kadi Kaart sai neidude odaviskes 12. koha tulemusega 42.76, võistluse võitis Eda Tugsuz Türgist tulemusega 56.61.

Noormeeste kaugushüppes oli Sander Moldau 10. tulemusega 6.33. Võitja Gabriel Bitan Rumeeniast hüppas 7.41.  Poiste 4x100 meetri teatejooksus saavutasid eestlased 7. koha. Teatenelikusse kuulusid Andre Tammaru, Sander Moldau, Hans-Christian Hausenberg ja Martin Moldau.

Judos võistlesid täna Tanel Karro kategoorias +90kg ja Jevgeni Kuznetsov kategoorias -90kg. Karro sai kokkuvõttes 8. koha, võistluse võitis venelane Ruslan Shakbasov. Kuznetsov kaotas esimeses ringis.