Henri Anier lõi Motherwelli võidumängus värava

Henri Anier (palliga).
Henri Anier (palliga). Foto: Karli Saul / SCANPIX

Šotimaa jalgpalliklubi Motherwelli juures testimisel viibiv Eesti koondise ründaja Henri Anier jõudis täna ka väravani.

Anier viis kohtumises Morecambe vastu Motherwelli 17. minutil juhtima. 25. minutil suutsid vastased aga tänu Padraig Arnoldi tabamusele viigistada. Eesti koondislane vahetati mängu 77. minutil puhkama, lisaks oli tal avapoolajal üks hea väravavõimalus, kui ta pääses vastaste väravavahiga silmitsi.

Kohtumise 90. minutil suutis Motherwell lüüa veel ühe värava ja teenida 2:1 võidu.

«Saime tema (Anieri) koduklubilt loa, et ta võib meie eest ka laupäeval mängida. Selle kohtumise järel langetame tema kohta ka otsuse,» rääkis Motherwelli peatreener Stuart McCall tänase kohtumise eel.

Anier sõlmis 2011. Aasta detsembris Norra kõrgliigas palliva FK Vikingiga kolme aasta pikkuse lepingu. Tänavu on ta seni laenulepingu alusel pallinud Norra esiliigas Fredrikstadi ridades.