Jarmo Ahjupera lõi Ujpesti eest taas värava

Jarmo Ahjupera (paremal).
Jarmo Ahjupera (paremal). Foto: mon.hu

18 korral Eesti jalgpallikoondist esindanud ründaja Jarmo Ahjupera aitas Ujpesti 4:0 võidule sõprusmängus teise Ungari klubi Vasas SC vastu, vahendab soccernet.ee.

Ahjupera oli väravale lähedal juba teisel minutil, kui ta karistuslöögijärgses olukorras palli vastu väravaraame saatis. Vaid kuus minutit hiljem oli aga pikakasvuline ründaja taas aktsioonis ning seekord ei jäänud skoor avamata: nurgalöök jätkati Ahjupera pea peale, kes kuuelt meetrilt ei eksinud.

Ahjupera väravale sai Ujpest lisa 11., 27. ja 82. minutil, eestlane vahetati puhkama 84. minutil. Peale Ujpestiga juuli alguses taasliitumist (aastal 2011 laenul olles 14 liigamängu/8 väravat) on ta nüüd kolmes sõprusmängus kahel korral vastaste väravavõrku sahistanud.

Liigahooaeg Ungaris saab alguse täpselt nädala pärast.