Tribüünidelt ahvihäälitsusi ja solvanguid kuulnud Milani staar jalutas keset mängu minema

Oliver Lomp
Kevin Constant (paremal)
Kevin Constant (paremal) Foto: SCANPIX

Itaalia jalgpalli tippklubi AC Milani staar Kevin Constant jalutas sõpruskohtumises Sassuolo vastu 34. minutil platsilt minema, kuna teda oli tribüünidelt korduvalt solvatud.

Guinea jalgpalluri suunas tehti väidetavalt ahvihäälitsusi ning teda solvati korduvalt teistsuguste väljenditega. Kohtunik Andrea Gervasoni andis korduvalt staadioniteadvustajale käskluse publik korrale kutsuda, kuid sellest ei piisanud.

Constant lõi 34. Minutil palli vihahoos publikusse ning tormas riietusruumi. Milani kapten Daniele Bonera üritas teda takistada, kuid gambialane oli oma otsuse teinud.

Üllatuspommina võitis Sassuolo kohtumise 2:1, kuid mängujärgsel pressikonverentsil räägiti vaid inetust intsidendist.