Premium liigas olid võidukad Levadia, Trans ja Flora

FC Levadia.
FC Levadia. Foto: Peeter Langovits

Täna peetud jalgpalli meistriliiga 21. vooru kolmes mängus said võidud kirja FC Levadia, Narva Trans ja FC Flora.

Levadia alistas FC Infoneti 3:0, jala said valgeks Andreas Raudsepp, Ingemar Teever ja hiljuti meeskonnaga liitunud Dmitri Kruglov.

Narva Trans oli kodusel staadionil 2:0 parem Paide Linnameeskonnast. Võõrustajad lõid mõlemad väravad kohe mängu alguses, kui 8. ja 9. minutil oli täpne Stanislav Kitto.

FC Flora oli seevastu veidike hädas FC Kuressaarega, kes suutis oma koduväljakul värava tühjana hoida kuni 68. minutini. Siis suutis Sander Post Flora 1:0 ette viia ning selle seisuga kohtumine ka lõppes.

Koduse liigatabeli liider on Levadia, kellel on 19 mänguga koos 46 punkti. Teisel kohal on ühe mängu rohkem pidanud ja 45 punkti kogunud Nõmme Kalju, kolmas koht on 44 punktiga FC Flora käes.