Lindpere ja Fire jäid USAs valusalt karikafinaali ukse taha

Joel Lindpere.
Joel Lindpere. Foto: SCANPIX

Jalgpallikoondislase Joel Lindpere koduklubi sai läinud öösel US Open Cupil valusa 0:2 kaotuse, mis jättis nad finaali ukse taha.

Kodusel Toyota Parkil mänginud Fire jäi 44. minutil DC Unitedi vastu kanadalase Dwayne De Rosario väravast taha ning 48. minuti duubeldas Nick DeLeon seisu. Sellele Fire vastust ka ei leidnud, mis tähendas, et nende teekond lõppes poolfinaalis, kirjutab Soccernet.ee.

Kaotuse muudab eriti valusaks see, et liigas on DC saanud vaid kolm võitu ja on idakonverentsi konkurentsitult viimane meeskond.

Vahetuspingil alustanud Eesti koondise poolkaitsja Joel Lindpere sekkus mängu 36. minutil ründaja Patrick Nyarko asemele.