Eestlaste vutiklubid olid Leedus võidukad

Taavi Rähn.
Taavi Rähn. Foto: .

Eesti jalgpallurite koduklubideks olevad Panevežyse Ekranas ja Vilniuse Vetra said eile Leedu kõrgliigas mõlemad kirja 2:1 võidu.

Taavi Rähn ja Ekranas olid koduplatsil üle Taurage Taurasest. Eesti koondislane tegi Leedu meisterklubi eest kaasa kogu kohtumise.

Vetra alistas samuti kodus FK Siauliai, lüües kummalgi poolajal ühe värava, enne kui endine Tartu Maag Tammeka ründaja Eimantas Marozas külaliste kaotusseisu minimaalseks muutis.

Nikolai Mašitšev tegi Vetra ridades kaasa 85 minutit. Hooaja eel samuti Leedu pealinna klubiga liitunud Aleksandr Volodin ja Artjom Dmitrijev koosseisu ei kuulunud.

11 vooru järel hoiab Vetra liigatabelis teist ja Ekranas kolmandat kohta, mõlemad on kogunud 24 punkti. Liidril Marijampole Suduval on kirjas kolm silma enam.