Hunt kohtus Roosi meeskonnaga ja võitis

Oliver Lomp
Margus Hunt
Margus Hunt Foto: AFP/SCANPIX

Margus Hundi koduklubi Cincinnati Bengals alistas teises hooajaeelses mängus koduväljakul Mihkel Roosi meeskonna Tennessee Titansi 27:19.

Kaitseliini ääremängija Hunt ja ründeliini ääremängija Roos omavahel kokku ei läinud, sest Hunt sai platsile teisel poolajal, kui põhimehed ei mänginud, saati tegutsevad nad erinevatel äärtel.

Bengals võitis esimese poolaja, kus mängisid põhikoosseisu mehed 17:3, kusjuures Cincinnati kaitsjad tegid äärmiselt tõhusat tööd. Teisel poolajal sai Titans kaks touchdowni, kuid Bengals võttis siiski võidu.

Valdava osa teisest poolajast mänginud Hunt Titansi quarterbackile kallale ei pääsenud, kuid peatas palliga läbimurret üritanud vastase ühel korral.

Bengals võitis ka esimese hooajaeelse kohtumise Atlanta Falconsi vastu 34:10.

24. augustil mängib Bengals võõrsil Dallas Cowboysiga. Põhihooaeg algab 8. septembril.