Trey Hardee tuli USA meistriks 8261 punktiga

Trey Hardee USA meistrivõistlustel.
Trey Hardee USA meistrivõistlustel. Foto: AFP / Scanpix
Kergejõustiku USA meistrivõistlustel võidutses meeste kümnevõistluses Trey Hardee 8261 punktiga.

Hardee tulemused üksikaladel (10,43; 7.41; 14.38; 1.99; 48,49; 13,95; 44.76; 5.00; 64.12; 5.16,01).

Teise koha sai 8075 silmaga Ashton Eaton ning kolmas oli 7984ga Jake Arnold.

Pekingi olümpiavõitja Bryan Clay jäi vigastuse tõttu USA meistrivõistlustelt kõrvale ning seega ei näe teda ka Berliini maailmameistrivõistlustel.

Tuule toel näidati häid aegu meeste 100 m jooksu finaalis, mille võitis 9,91ga Michael Rodgers. Teise koha sai 3,1 m/s taganttuulega toimunud jooksus Darvis Patton 9,92ga, kolmas oli 10,00ga Monzavous Edwards. Tiitlikaitsjana Berliini MMile sõitev Tyson Gay osales USA meistrivõistlustel ainult esimese ringi jooksus.