Eesti juunioride koondis tunnistas MMil Mehhiko paremust

Eesti juunioride koondis.
Eesti juunioride koondis. Foto: Mihkel Maripuu / Postimees

Eile Jaapanist 3:2 jagu saanud Eesti kuni 21-aastaste noormeeste võrkpallikoondis jätkas Türgis peetavat maailmameistrivõistluste finaalturniiri 1:3 kaotusega Mehhiko vastu.

Esimeses kahes geimis said eestlased mehhiklaste vastu vastavalt 22 ja 19 punkti. Kolmas geim seevastu kuulus aga täielikult eestlastele ning võeti kindel 25:17 võit. Neljas geim kujunes aga äärmiselt tasavägiseks ning lõpuks sai Mehhiko raske 29:27 võidu.

Esmaspäeval kohtub Eesti Argentina eakaaslastega. Seni on meil kirjas 1:3 kaotus Iraanilt, 3:2 võit Jaapani üle ning tänane kaotus mehhiklastele.

Alagrupis asub Eesti kahe punktiga viimasel ehk viiendal kohal. Vaata tabelit

Mängu käik:

1. geimi võidab Mehhiko 25:22

2. geimi võidab Mehhiko 25:19

3. geimi võidab Eesti 25:17

4. geimi võidab Mehhiko 29:27

Tänane mäng algab kell 17.00 ja kohtumisest näeb ka otsepilti. Vaata mängu SIIT.

MMi avamängus sai Eesti 1:3 kaotuse Iraanilt.