Ahjupera saldo: kaks väravat ja resultatiivne sööt

Jarmo Ahjupera.
Jarmo Ahjupera. Foto: SCANPIX

Eesti jalgpalluri Jarmo Ahjupera kaks väravat ja resultatiivne sööt aitasid Ujpesti klubi Ungari kõrgliigas 6:1 võidule Mezőkövesd Zsory üle.

Veerandtunni möödudes Zsory vastu 0:1 kaotusseisu jäänud Ujpesti päästeingliks osutus just Ahjupera: kaks väravat ja resultatiivne sööt tõid Ujpesti kaotusseisust välja, lõpuks võeti koguni 6:1 võit, vahendas Soccernet.ee.

Ahjupera andis esimesel poolajal seisu viigistanud väravale söödu ning viis enne poolajavilet Ujpesti ka juhtima. Teisel poolajal lisas Ahjupera veel ühe värava.