Klavan ja Augsburg avasid võiduarve

Ragnar Klavan.
Ragnar Klavan. Foto: SCANPIX

Eesti jalgpallikoondislasne Ragnar Klavan ja tema koduklubi  Augsburg teenisid Saksamaa kõrgliiga kolmandas voorus hooaja esimesed punktid, kui 2:1 alistati Stuttgart.

6. minutil Halil Altintopi väravast juhtima asunud Augsburgi eduseisu kasvatas pool tundi hiljem karistuslöögi järel Klavani keskkaitsepartner Jan-Ingwer Callsen-Bracker, vahendas Soccernet.ee.

Kuigi 42. minutil lõi Vedad Ibisevic penaltist ühe tagasi, ei andnud Augsburg initsiatiivi käest ja oli teiselgi poolajal domineerivamaks pooleks.

Klavan tegi kaasa kogu kohtumise.

Võit kergitas päeva liiga punase laternana alustanud Augsburgi Bundesligas 12. kohale