HÜJK mängija Rivo Reinson saatis Tammeka võrku kauni karistuslöögi.
HÜJK mängija Rivo Reinson saatis Tammeka võrku kauni karistuslöögi. Foto: Ekraanitõmmis videost

Jalgpalli Eesti karikavõistlustel sai eile suurüllatusega hakkama Esiliiga B-s ehk tugevuselt kolmandal liigatasemel palliv HÜJK Emmaste, alistades 3:1 meistriliigasse kuuluva Tartu Tammeka.

Kohtumise kauneima värava lõi 78. minutil Rivo Reinson, saates umbes 40 meetrilt karistuslöögist palli võimsa pommlöögiga otse värava ristnurka. Mõni minut hiljem kasvatas Meistriliigas neljandat kohta hoidva FC Flora peatreener Norbert Hurt Emmaste eduseisu ja ehkki tema noorem vend Martin Hurt lõi peagi Tammeka poolelt ühe värava tagasi, vormistas endine Eesti noortekoondislane, Meistriliigas Nõmme Kaljut, FC Florat ja Valga Warriori esindanud Tõnis Kaukvere teisel üleminutil lõppseisu 3:1.