Madridi Real sai koduliigas kindla võidu

Isco lõi täna Reali kasuks kaks väravat.
Isco lõi täna Reali kasuks kaks väravat. Foto: SCANPIX

Hispaania jalgpallimeistrivõistlustel sai täna kindla võidu Madridi Real, kes alistas koduväljakul 3:1 Bilbao Athleticu.

Real asus Santiago Bernabeul peetud kohtumist 26. minutil Isco tabamusest juhtima ning avapoolaja esimesel lisaminutil suurendas Cristiano Ronaldo võõrustajate eduseisu.

72. minutil lõi Isco oma teise värava ja viis Reali juba 3:0 juhtima. Külaliste auvärava lõi matši 79. minutil Ibai.

Kui viimasel ajal on spekuleeritud, et Realist võiksid lahkuda nii Mesut Özili kui ka Iker Casillas, siis tänases kohtumises kumbki mees väljakule ei pääsenud.

Real on kolme kohtumisega kogunud üheksa punkti ja turniiritabelis jagatakse Villarrealiga esikohta. Üheksa punkti peale võivad täna õhtul tõusta ka FC Barcelona ja Madridi Atletico.