Suvise täienduse väravad tõstsid Dortmundi Saksamaal ainuliidriks

Henrikh Mkhitaryan (paremal) lõi Dortmundi võidumängus kaks väravat.
Henrikh Mkhitaryan (paremal) lõi Dortmundi võidumängus kaks väravat. Foto: SCANPIX

Saksamaa jalgpallimeistrivõistlustel kerkis nelja vooru järel ainuliidriks Dortmundi Borussia, kes alistas viimati võõrsil 2:1 Frankfurti Eintrachti.

Dortmund asus kohtumist 10. minutil juhtima, kui väravani jõudis suvel meeskonnaga liitunud armeenlane Henrikh Mkhitaryan. 36. minutil suutis Vaclav Kadlec seisu viigistada, kuid Mkhitaryani teine värav matši 56. minutil vormistas lõppseisus.

Nelja vooru järel on Dortmund 12 punktiga Bundesliga ainuliider, teisel kohal on Müncheni Bayern 10 ja kolmandal Leverkuseni Bayer 9 silmaga. Ragnar Klavani tööandja FC Augsburg on 6 punktiga kümnes.