Piiroja värav ei päästnud Fredrikstadi

, Postimees
Raio Piiroja
Raio Piiroja Foto: Toomas Huik

Raio Piiroja lõi Norra karikasarja 1/8-finaalis värava, kuid ei suutnud oma koduklubi Fredrikstad FK-d kaotusest päästa.

Piiroja tegi võõral väljakul Odd Grenlandi vastu kaasa kogu kohtumise, vähendas 76. minutil kaotusseisu 1:2 peale ning teenis 81. minutil ka kollase kaardi, vahendab soccernet.

Kokkuvõttes tuli Fredrikstadil aga leppida 1:3 kaotusega, mis tähendas nende pettumustvalmistava hooaja jätkumist. Norra mullune hõbedaklubi hoiab ka meistrivõistlustel alles 12. kohta.

Ainsa eestlaste koduklubina pääses veerandfinaali Joel Lindpere tööandja Tromsö IL, kes alistas pühapäeval Bryne FK 2:1.