Piiroja koduklubi alistas Kotenko tööandja

Raio Piiroja (sinises)
Raio Piiroja (sinises) Foto: Raigo Pajula

Eesti vutikoondislase Raio Piiroja koduklubi Fredrikstad alistas koduplatsil Artur Kotenko tööandja Stavangeri Vikingi 1:0.

Piiroja tegi võitjate poolel kaasa kogu kohtumise, Kotenko istus kaotajate vahetusmeestepingil, vahendab soccernet.ee.

Joel Lindpere leivaisa Tromsö mängis võõrsil 2:2 viiki Lilleströmiga, ehkki avapoolaja 2:0 võitis. Lindpere alustas põhikoosseisus ja andis teisel minutil resultatiivse söödu, kui sündis kohtumise avavärav. Lindpere vahetati puhkama mängu 88. minutil, kui kõik väravad olid juba löödud.

Norra kõrgliigas on nüüd Viking 27 punktiga 7. kohal, Tromsö 25 silmaga 8. positsioonil, Fredrikstad 22 punktiga 12. kohal ja Bodö/glimt on 20 punktiga 15. kohal ehk eelviimane. Neist Tromsöl on peetud 19 ja teistel 20 kohtumist.