Eesti naiste korvpallikoondis sai hävitava kaotuse

Eesti naiste korvpallikoondise treening, esiplaanil Viive-Kai Rebane.
Eesti naiste korvpallikoondise treening, esiplaanil Viive-Kai Rebane. Foto: Peeter Langovits

Eesti naiste korvpallikoondis kaotas võõrsil Euroopa meistrivõistluste B-divisjoni turniiril 43:71 Portugalile ja kaotas seega võimaluse pääseda A-divisjoni.

Mäng algas üsna võrdselt, Portugal tegi väikse vahe sisse esimesel veerandil, kuid poolajal juhtisid võõrustajad juba 32:15, kirjutab basket.ee.

Eestlased tabasid hästi vabaviskeid (12/16, 75%), kuid visked mängust ei õnnestunud kõige paremini (2sed 13/49 26,5% ja 3sed 1/15 6,6%). Viive-Kai Rebane viskas eestlaste resultatiivseimana 13 silma ja võttis maha kümme lauapalli.

Aasta tagasi kaotas Eesti Portugalile kodus vaid ühe punktiga. Eesti on nüüd neljast mängust suutnud võita vaid ühe.