Eesti võrkpallikoondis oli TTÜ vastu raskustes

Eesti võrkpallikoondis.

Euroopa meistrivõistlusteks valmistuv Eesti võrkpallikoondis alistas 51. Jaan Gutmanni memoriaali teises voorus TTÜ 3:1 (12, -21, 25, 17) ja jätkab täisedu kahe võiduga.

TTÜ-l oli hea võimalus mängu 2:1 juhtima minna, juhtides kolmandas geimis 23:21 ja omades kaht geimpalli, vahendab volley.ee.

Seisul 23:21 ründas sidemängija Viljar Vahter soodsalt positsioonilt auti.

TTÜ testib turniiril kolme sidemängijat: lisaks Vahterile kuuluvad koosseisu Hardi Paas ning 20-aastane ja 192 cm pikkune lätlane Artjom Vastšenkov, kes viibis eelmisel hooajal katsetel ka Valio Võrus. Mullu mängis Vastšenkov Kuldiga Elvi ridades.

Eesti Võrkpalli Liidu asepresident Marko Pomerants andis enne kohtumist koondise ridades 100. mängu pidanud nurgaründajale Kristjan Õuekallasele üle spetsiaalse taldriku.