Naiste korvpallikoondis kaotas suurelt Rootsile

Eesti naiste korvpallikoondise treening, esiplaanil Kati Rausberg.
Eesti naiste korvpallikoondise treening, esiplaanil Kati Rausberg. Foto: Peeter Langovits

Eesti naiste korvpallikoondis kaotas täna Audentese spordihallis Euroopa meistrivõistluste B-divisjoni mängus 63:100 Rootsile.

Esimese veerandi võitis Eesti 22:20, kuid poolajaks oli skoor juba 51:35 Rootsile, vahendab basket.ee.

Eesti poolt viskas Kati Rausberg 15,  Jana Rannaveski 12 ja Viive-Kai Rebane 11 punkti.

Eesti naiskond on B-divisjoni turniiril enne viimast vooru saanud nelja kaotuse kõrvale vaid ühe võidu, oma alagrupis on Eesti praegu kolmandal positsioonil.