Läti jalgpallikoondis alistas eestlased 1:0

Eesti jalgpallikoondis treeningul..
Eesti jalgpallikoondis treeningul.. Foto: Toomas Huik.

Eesti jalgpallikoondis kaotas Riias toimuval balti jalgpalliturniiril 0:1 Läti koondisele.

Pärast seda on eestlasel veel võimalusi, ent neid ei suudeta realiseerida.

52. minutil saavad eestlased karistuslöögi, kuid Kink lööb palli väravast mööda.

48. minutil avab penaltist skoori Juris Laizans. Lätlased on kohtumist 1:0 juhtimas.

Esimesel poolajal oli mõlemal poolel võimalusi skoor avada, ent kordagi ei suudetud palli väravasse lüüa.

Eesti algkkoosseisus tulid väljakule Martin Poom, Tihhon Šišov, Andrei Stepanov, Ragnar Klavan, Andrei Sidorenkov, Ats Purje, Aivar Anniste, Martin Vunk, Joel Lindpere, Tarmo Kink ja Vjatšeslav Zahovaiko.