TVMK võitis Eesti superkarika alles pärast penaltiseeriat

Pildil kohtuvad FC Flora (rohelises) ja FC TVMK.
Pildil kohtuvad FC Flora (rohelises) ja FC TVMK. Foto: Toomas Huik

Jalgpallimeeskond FC TVMK alistas Eesti superkarika kohtumises FC Flora pärast 1:1 viigiga lõppenud normaal- ja lisaaega penaltitega 3:2.

FC Flora asus kohtumist juhtima 65. minutil, kui täpne oli vanameister Martin Reim.

Mängu 93. minutil nägi punast kaarti FC Flora mängija Tomas Sirevicius ja kaks minutit hiljem viigistas Viktors Dobrecovs penaltist kohtumise seisu.

Lisaajal väravaid ei sündinud ja penaltiseerias oli 3:2 parem TVMK.

Penaltid (alustas FC Flora): Andrei Borissov, Andrei Kostin, Tarmo Neemelo, Andris Kuvšinovs ei realiseerinud - Vjatšeslav Zahovaiko, Martin Reim ei realiseerinud, Martin Vunk, Jevgeni Novikov ei realiseerinud, Teet Allas ei realiseerin

Koosseisud

FC TVMK: Antons Trifonovs, Vladislavs Gabovs, Tomas Rimas, Jevgenijs Kacanovs (60. Vladislav Gussev), Kert Haavistu (70. Nikolai Mašitšev), Andrei Borissov, Viktors Dobrecovs, Gintas Širmelis (57. Andrei Kostin), Eduard Sarajev, Andris Kuvšinovs, Tarmo Neemelo.

Varus: Vitali Teleš, Andrei Antonov, Nikolai Mašitšev, Mikk Haavistu, Andrei Kostin, Anton Paitev, Vladislav Gussev.

FC Flora: Mihkel Aksalu, Teet Allas, Kauri Siim, Martin Reim, Sergei Mošnikov (68. Enver Jääger), Ken Kallaste, Gert Kams, Alo Bärengrub, Tomas Sirevicius, Jevgeni Novikov, Mihhail Ištšuk (19. Martin Vunk).

Varus: Pavel Londak, Vjatšeslav Zahovaiko, Enver Jääger, Martin Vunk, Rain Tölpus, Karl Palatu, Heikki Talimaa.