Valga alustas karikavõistluseid kindla võiduga

Ando Tagamets
Ando Tagamets Foto: Margus Ansu

Valga/CKE Inkasso korvpallimeeskond kohtus karikavõistluste esimeses mängus Valgas esiliiga võistkonna KK Hitoga.

KK Hitol oli enne mängu  kasutada kuus kolmepunktiviset, millest Hito mängijad tabasid kolm. Mäng algas seega seisult 9:0 KK Hito kasuks.

Valga/CKE Inkasso tegi vahe tasa juba esimese kolme minutiga ja edu enam käest ei antud. Esimene poolaeg kodumeeskonnale 54:41 ja kogu mäng 120:83.

Valga meeskonna suurimad punktitoojad olid Giedrius Rinkevicius 27, Ando Tagamets 23 ja Heiko Rannula 21 punktiga. KK Hito resultatiivsemad olid Edvard Trumm 24 ja Riho Unt 23 punktiga.

Korduskohtumine samade võistkondade vahel peetakse 29.septembril algusega kell 19.30.