U-19 jalgpallikoondis kaotas ka Leedule

Jalgpall (Pilt on illustreeriv)
Jalgpall (Pilt on illustreeriv) Foto: Arvet Mägi/Virumaa Teataja

Eesti U-19 jalgpallikoondis ei suutnud eelmise aastakäigu edu korrata, kaotades ka oma viimases EM-valikmängus.

Kui esimestes mängudes Leedus jäädi Horvaatiale alla 0:3 ja Šveitsile 0:5, siis Leedu vastu suudeti lüüa oma esimene värav. Siiski jäädi alla 1:2, vahendab Soccernet.ee.

Valikturniiri võõrustajad asusid kohtumist teise poolaja alguses juhtima ja lisasid poolaja keskel veel teisegi tabamuse. Eesti auvärava lõi Sten Teino.

Teises esmaspäevas kohtumises sai Horvaatia 1:0 jagu Šveitsist ning kindlustas omale neljanda alagrupi võidu. Horvaatia kogus üheksa, Šveits kuus, Leedu kolm ning Eesti viimasena null punkti.