Tevez juhtis City võidule West Hami üle

Carlos Tevez
Carlos Tevez Foto: AP / Scanpix

Manchester City vutiklubi alistas Inglismaa Premier League'is koduplatsil 3:1 West Ham Unitedi. Carlos Tevez lõi oma endisele koduklubile kaks väravat.

Sündmused Manchesteris algasid kiirelt - juba 5. minutil viis Tevez väjakuperemehed 1:0 eduseisu. West Ham aga võlgu ei jäänud - 24. mänguminutiks oli mänguseis taas viigis, kui külaliste poolt sahistas võrku Carlton Cole, vahendab soccernet.

Poolajale mindi siiski kodumeeskonna eduseisus, kui omakorda seitse minutit hiljem lõi 2:1 bulgaarlane Martin Petrov.

Teisel poolajal rõõmustas Tevez City fänne veel ühe tabamusega oma kunagise koduklubi vastu, vormistades pool tundi enne kohtumise lõppu 3:1 lõppseisu.