Armand Levandi võitis Prantsusmaal turniiri

Armand Levandi oli paarismängus edukas.
Armand Levandi oli paarismängus edukas. Foto: Toomas Huik

Tennisist Armand Levandi võitis Prantsusmaal Marcq-en-Baroeul'is peetud Euroopa Tennise Assotsiatsiooni (Tennis Europe) kuni 16-aastaste poiste etapil paarismängu koos lätlase Arvis Berzinšiga.

Finaalis alistati Ukraina-Eesti paar Maksim Malõšev-Daniil Proskura 6:2, 6:3.

Tennis Europe Junior Tour U16 1. kategooria turniiril neljandana asetatud Levandi-Berzinš olid avaringis vabad, alistasid teises ringis Prantsusmaa paari Sebastien Boltz-Benjamin Renac 6:4, 7:5.

Veerandfinaalis saadi 6:0, 6:2 jagu Austria duost Rafael Lughammer-Christian Trubig ning poolfinaalis võitsid Levandi ja Beržins Hispaania paari Diego Estrada-Joel Rubio Moreno 4:6, 6:4, 10:5.

Sama turniiri üksikmängus oli 15-aastane Levandi (TE edetabeli 24.) avaringis vaba, ent

jäi teises ringis alla wild card'iga turniirile pääsenud kohalikule tennisistile Teri Grollile (TE 335.) 4:6, 1:6. Groll jätkas võimsalt ning mängib pühapäeval finaalis kaasmaalase Gianni Mina vastu.