Sten Esna koduklubi sai viienda järjestikuse kaotuse

Sten Esna
Sten Esna Foto: CEV

Sten Esna koduklubi Rennes’i Etudiants teenis Prantsusmaa meistrivõistlustel viienda kaotuse järjest ja langes tabelis kuuendaks.

Seekord tuli võõrsil alla vanduda Narbonne’i Volleyle 2:3. Etudiants läks geimidega ette 2:1, kuid Narbonne suutis seisu viigistada ja otsustav vaatus kuulus kindlalt võõrustajatele 15:7, vahendab Eesti Võrkpalliliit.

Kaks vooru enne põhiturniiri lõppu on üsna tõenäoline, et Etudiants langeb seitsmendaks, võib-olla isegi kaheksandaks.

Laupäeval võõrustatakse liidrit AS Cannes’it ja teisipäeval minnakse võõrsil vastamisi Beauvais Oisega. Ainsana pakub kindlust teadmine, et koht veerandfinaalis on Etudiantsil kindel, kuid vaevalt see kuu aja eest liidrikohta jaganud klubi rahuldab.