Ragnar Klavan lõi Amsterdami Ajaxile värava

Ragnar Klavan
Ragnar Klavan Foto: Liis Treimann

Hollandi jalgpalli meistrivõistlustel kaotas Ragnar Klavani koduklubi Almelo Heracles viimases voorus võõrsil suurelt 1:5 Amsterdami Ajaxile.

Kogu mängu platsil viibinud eestlasele jääb mängust väikeseks lohutuseks teadmine, et tema oli ainus, kes Ajaxi väravavõrku sahistada suutis. Klavan lõi oma värava kohtumise 54. minutil seisuks 1:3, vahendab ETV Sport.

Vaata videot siit.

Ajaxi kasuks lõi kaks väravat Kenneth Perez, ühe tabamuse lisasid Luis Suarez, Klaas Jan Huntelaar ja Johnny Heitinga.

Suurest võidust hoolimata jäi Ajax sellel hooajal Hollandi meistrivõistlustel teisele kohale. Kuldmedalid riputati kaela PSV Eindhovenile, kes tänu Danko Lazovici 46. minuti väravale alistas 1:0 Arnheimi Vitesse ning edestas kokkuvõttes Ajaxit kolme punktiga. Kolmanda koha võitis NAC Breda meeskond.

Andres Operi tööandja Kerkrade Roda alistus viimases voorus 0:3 Rotterdami Feyenoordile. Oper sekkus 65. minutil mängu vahetusest. Feyenoordi väravad lõid 54. minutil Luigi Bruins, 77. minutil Nuri Sahin ning 87. minutil Michael Mols.

Roda lõpetas meistrivõistlused üheksandal kohal, Almelo Heracles jäi kokkuvõttes 14. kohale. Kokku mängib Hollandi meistriliigas 18 meeskonda.