Kalev Spordi jalgrattameeskond jäi Walesis varju

Kalev Sport jalgrattameeskond

Eesti jalgratta profimeeskonna Kalev Spordi liikmed 173 km pikkusel Walesi GP-l paremate sekka ei jõudnud.

Pärast 109 km selja taha jätmist tuli ratturitel linnatänavatel läbida kaheksa korda 8 km ringi. Suurem osa seltskonnast, kaasa arvatud Kalev Sport, kaotas parematele ringiga ning pidi enne finišit boksi keerama.

Britid hõivasid kõik kolm pjedestaalikohta – võitis Russell Downing (Pinarello RT), 56 sekundit kaotas Peter Kennaugh (100% ME) ning minut ja kaheksa sekundit jäi maha Martin Ford (South Regional).

Järgmise stardi teeb Kalev Sport sel nädalalõpul Elvas peetavatel maanteesõidu Eesti meistrivõistlustel.