Nõmmsalu klubi kaotas kolmandat korda järjest 2:3

Jaanus Nõmmsalu (paremal).
Jaanus Nõmmsalu (paremal). Foto: FIVB

Jaanus Nõmmsalu koduklubi Beauvais Oise teenis Prantsusmaa meistrivõistlustel kolmanda

2:3 kaotuse järjest, kaotades kodusaalis vaatamata 1300 pealtvaataja toetusest ja 2:0 eduseisust AS Cannes'ile.

Beauvais Oise võitis kaks esimest geimi 25:21 ja 25:23, kuid kaotas kolm järgmist 22:25, 24:26 ja 11:15, vahendab volley.ee. Eesti koondise nurgaründaja sekkus kolmandas geimis lühikeseks ajaks blokki tugevdama. Nõmmsalu vahetati sisse ka neljanda geimi keskel - lõpuni ta mängida ei saanud - ja alustas viiendat geimi, kuid ka seal kutsus peatreener ta õige pea pingile.

«Kahes eelmises mängus sekkusin vahetusest edukalt ja lootsin nüüd rohkem platsile pääseda,» tunnistas kuuest rünnakust kaks maha löönud Nõmmsalu.

Riigi meistrivõistlustel neli esimest mängu kaotanud ja tabelis 14. kohal asuval Beauvais Oisel on kolm punkti, sest kolm viimast allajäämist on tulnud viiegeimilistes kohtumistes.
Täna on võistlustules Rennes'i Volley (Keith Pupart, Raimo Pajusalu), Saint-Quentin Foyer (Kert Toobal) ja Narbonne'i Volley (Sten Esna).