Rähn ja Kruglov aitasid koduklubi võidule

Dmitri Kruglov
Dmitri Kruglov Foto: Eesti Jalgpalli Liit

Kolme eestlase koduklubi Bakuu Neftši alistas Aserbaidžaani kõrgliigas 2:0 linnarivaali FK Bakuu. Eesti koondislased Taavi Rähn ja Dmitri Kruglov mängisid 90 minutit. Andrei Stepanov Neftši koosseisu ei kuulunud - meest polnud isegi pingil.

Kohtumise mõlemad väravad löödi teisel poolajal rumeenlaste poolt - 73. minutil skooris Adrian Neaga ning 88. minutil Marian Aliuta, vahendab soccernet.

Liigatabelis on Neftši 12 punktiga kaheksast mängust kuuendal kohal. Liider on 19 silmaga nende teine linnarivaal Bakuu Inter.