NHLis võitsid Los Angeles, Philadelphia ja NY Islanders

Los Angeles Kingsi mängijad rõõmustamas.
Los Angeles Kingsi mängijad rõõmustamas. Foto: AP / Scanpix

Jäähokiliigas NHL tuli Los Angeles Kings viimasel perioodil kaotusseisust välja ning alistas 5:3 Phoenix Coyotesi.

Viimasele kolmandikule läks Kings seisul 2:3, kuid peagi viigistas Justin Williams. Kui mängida jäi 4.51, viskas Drew Doughty võiduvärava ning lõpptulemuse vormistas juba tühja võrku Ryan Smyth, kes oli ka Los Angelese resultatiivseim kahe värava ja ühe söödupunktiga, vahendab ERR Sport.

Kõige kindlama võidu teenis esmaspäeval Philadelphia Flyers, alistades kodujää toel 6:2 Tampa Bay Lightningu.

Neljanda võidu järjest teeninud New York Islanders sai koduväljakul 3:1 jagu Edmonton Oilersist.