Kanguri klubi sai Euroliigas teise võidu

Peep Pahv
Kristjan Kangur Villeurbanne'i ASVELi särgis.
Kristjan Kangur Villeurbanne'i ASVELi särgis. Foto: SCANPIX

Kristjan Kanguri koduklubi Villeurbanne ASVEL alistas korvpalli Euroliigas kodus Kaunase Žalgirise 77:67.

Kristjan Kangur sai võitjate poolel platsile kaheks minutiks, ent ei saanud selle ajaga kirja ühtegi statistilist märget.

Leedu klubi eestlane Siim-Sander Vene ei mahtunud seekord koosseisu.

Rawle Marshall tõi ASVELi parimana 20 punkti, Eric Campbell ja vanameister Laurent Foirest lisasid 15 silma.

Žalgirise täpseim oli Dainius Šalenga 25 punktiga, Travis Watson lisas 12 punkti.

MÄNGU KÄIK

Neljas veerand

Kohtumine on lõppenud ASVELi võiduga 77:67.

Kolm minutit lõpuni. Žalgiris on veidike kosunud. ASVEL juhib 75:64.

Kuus ja pool minutit lõpuni. Žalgiris on murdunud, ASVEL juhib 75:56.

Kolmas veerand

Veerandaja lõpus suutis ASVEL vahet veelgi suurendada ning kümme minutit enne kohtumise lõppu on nende edunumbrid 69:56. Kangur sellel veerandajal platsile ei pääsenud.

3.09 veerandaja lõpuni. ASVEL juhib 63:54.

5.20 veerandaja lõpuni. ASVEL juhib 59:51.

Veerandaega alustati algkoosseisudes, seega maandus Kangur taas pingile.

Teine veerand

Esimese poolaja võitis ASVEL 49:44. Veidi alla kahe minuti mänginud Kangur ei saanud statistikasse ühtegi märget.

Prantsuse klubi seni täpseim on Rawle Marshall 16 punktiga. Žalgirise poolel on Dainius Šalenga toonud 17 punkti.

1.58 enne teise veerandaja lõppu sai Kangur lõpuks platsile. Treeneritel on eestlast vaja. ASVEL juhib 47:39.

2.54 teise veerandaja lõpuni. ASVEL juhib 41:36. Kangur lihvib endiselt varumeeste pinki.

5.50 teise vaarndaja lõpuni. Žalgiris on vajunud kergesse mõõna ning ASVEL juhib 37:32. ASVELi esimene vahetuste ring on tehtud, ent Kangurile pole mänguminuteid leidunud.

Teise veerandaja kolmanda minuti alguseks juhib juba ASVEL 29:26. Kangur istub endiselt varumeestepingil.

Esimene veerand

Esimese veerandaja järel juhib Žalgiris 24:23. Kangur pole seni platsile pääsenud.