Kanguri koduklubi kaotas võõrsil Sienale

Peep Pahv
Kristjan Kangur (palliga).
Kristjan Kangur (palliga). Foto: SCANPIX

Kristjan Kanguri koduklubi Villeurbannei ASVEL kaotas korvpalli Euroliigas võõrsil Siena Montepaschile 74:83

Kangur mängis 17.46, tõi kuus punkti ja sai kätte kaks lauapalli, ent patustas kolme pallikaotusega. Neist kaks viimast tegi ta lõpuminutitel.

Neljas veerand

32 sekundit lõpuni. 74:83

Kanguri kolmene! 74:78

2.48 lõpuni. Kangur tuleb platsile tagasi.

3.00 lõpuni. 68:73.

4.13 lõpuni. ASVEL on taga 63:73.

ASVEL on taga 56:68. Neljanda veerandaja seis on 0:9.

6.44 lõpuni. Kangur vahetati pingile. Ta viibis platsile 14.45 ning tõi selle ajaga kolm punkti ja kaks lauapalli.

Kaheksa minutit lõpuni. ASVEL on taga 56:66. Pallikaotused ja möödavisked rikuvad ASVELi mängu.

Kangur jätkab platsil.

Kolmas veerand

Kolmas veerandaeg on lõppenud. ASVEL on taga 56:59. Kanguri arvel on kolm punkti ja kaks lauapalli.

Kangur paneb kolmese! ASVEL on taga 51:52

3.59 veerandaja lõpuni. Kangur tuleb platsile. ASVEL on taga 41:48.

Viis minutit veerandaja lõpuni. ASVEL on taga 39:43.

Seitse minutit veerandaja lõpuni. ASVEL on taga 37:39. Kangur alustas teist poolaega pingil.

Esimene poolaeg on lõppenud. ASVEL on taga 32:36.

Teine veerand

Kangur pääses veerandaja viimaseks minutiks platsile tagasi, ent midagi teha ei jõudnud. Kokku mängis ta esimesel poolajal 7.46 ning tema arvele jäi kaks lauapalli.

1.54 veerandaja lõpuni. ASVEL on tabanud kaks kolmest järjest ning vahe on minimaalne 30:31. Kangur istub ikka pingil.

3.20 veeraqndaja lõpuni. ASVELI mäng on lagunemas. Kanguri meeskond on taga 24:31. Siena on teinud vahespurdi 14:1.

Viis minuitit veerandaja lõpuni. ASVEL on taga 24:28

Teise veerandaja lõpuni kuus minutit. Kangur vahetati tagasi pingile. Seitsme minutiga jäi eestlase arvele kaks lauapalli. Ühtegi pealeviset ta selle ajaga ei sooritanud.

Esimene veerand

ASVEL võitis esimese veerandaja 18:15.

Kangur pääses esimest korda platsile, kui esimese veerandaja lõpuni jäi kolm minutit.