Kais ja Vesik jäid troonile

Eesti rannavõrkpallimeistrivõistluste finaalis alistasid Kristjan Kais ja Rivo Vesik tasavägises heitluses Sten Esna ja Argo Araku.

Avageimis asusid juhtima Esna-Arak 5:2, 17:12, kuid paar viga ja Kaisi-Vesik jäid peale 26:24. Teine geim kuulus 21:17 Esna-Arakule ja nad juhtisid otsustavas geimis 11:6 ja 14:12. Neil oli närvilises lõppmängus kaks matshpalli, ometi võitsid Kais ja Vesik 17:15.

«Meil oli vastas väga tugev paar, kes vääris võitu samavõrd kui meie,» ütles Kristjan Kais. «Esna ründas väga hästi ja tõi kaitses palle üles, Arak oli blokis hea.»

Pronksiga pidid leppima Kaarel Kais ja Jaanus Nõmmsalu. Naistest võitsid meistrikulla Anna-Liisa Sutt ja Mari-Liis Graumann, kes alistasid finaalis 15:7 ja 15:8 paari Kadri Puri - Anna-Kristiina Nosko. Kolmanda koha said Airi Kasela ja Tene Talv.