AZ läks puhkusele kaotusega

Ragnar Klavan (vasakul)
Ragnar Klavan (vasakul) Foto: az-alkmaar.nl
Ragnar Klavani koduklubi AZ Alkmaar kaotas võõrsil Hollandi jalgpallikarikavõistluste 1/8-finaalis Eredivisies neljandat tabelirida hoidvale Feyenoordile 0:1.

Eesti koondislane ei pääsenud ei platsile ega ka varumeeste pingile, kirjutab soccernet.ee.

AZ jäi kaotusseisu enne poolajale minekut 41. minutil, mil vastaste mängija Georgino Wijnaldum palli külaliste puuriluku selja taha saatis.

Ainult ühe vahetusega piirdunud Alkmaar siiski end kokku võtta ega nahkkera vastaste võrku saata ei suutnud ning nii kaotati 0:1.

See oli ühtlasi klubidele viimaseks kohtumiseks enne uut aastat. AZ läheb pausile Hollandi kõrgliigas seitsmendalt positsioonilt.