Liverpool loovutas Inglismaal punkte, kuid jätkab liidrina

Liverpooli ja Swansea viigimängus said jala valgeks nii Daniel Sturridge (vasakul) kui ka Jonjo Shelvey. Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga neljanda vooru viimases kohtumises tegid Swansea City ja Liverpool 2:2 viigi.

Suvel just Liverpoolist Swanseasse siirdunud Jonjo Shelvey viis kodumeeskonna juba teisel minutil juhtima, ent vaid kaks minutit hiljem oli sama mees patuoina rollis - tema pehme tagasisöödu väravavahile lõikas vahelt Daniel Sturridge ja viigistas mänguseisu. Liverpool läks poolajapausile juba 2:1 eduseisus, sest 37. minutil oli täpne Victor Moses.

63. minutil hiilgas Shelvey aga taas positiivse poole pealt, kui andis peaga efektse söödu Michule, kes mänguseisu viigistas. 2:2 viigiga kohtumine ka lõppes. Hooaja kolm esimest mängu 1:0 võitnud Liverpool kerkis tänu viigipunktile ikkagi taas tabeliliidriks, lisaks neile jätkab nelja vooru järel kaotuseta veel vaid Evertoni meeskond.