Priit Järvloo sai quadracer Euroopa meistrivõistlustel neljanda koha

Priit Järvloo

FOTO: Martin Mand

Priit Järvloo, kes osales tänavu quadracer'ite Euroopa meistrivõistlustel lõpetas hooaja neljandal kohal. Hooaja viimane, seitsmes etapp sõideti Saksamaal, Rudersbergis.
 

Viimase etapi esimeses sõidus oli Priit Järvloo kuues, teises sõidus, mis katkestati 20 minutil suure vihmasaju tõttu, oli Järvloo koht 11. Hooaja kokkuvõttes kuulus Priit Järvloole Euroopa meistrivõistluste neljas koht, Euroopa meistriks tuli Jeremie Warnia (310 p), teine Mike van Grindsven (275 p) ja kolmas mõned aastad tagasi Eesti meistriks tulnud Olli Koskela (224 p). Järvloo kogus seitsme etapiga 202 punkti.

«See teine sõit oli ikka päris karm, mingil hetkel liikus rajal vaid neli quadi ja sõit jäeti pooleli. Hooaja endaga olen väga rahul, eelmisel aastal olin kümnes ja sel aastal mõtlesin, et kui suudaks ületada senist eestlaste parimat tulemust quadide Euroopa MV sarjas, milleks oli Sander Raigi seitsmes koht, oleks hea. Eks loomulikult natuke kripeldab see, et kolmas koht oli vahepeal ikka päris lähedal, kuid kavatsen sama sarja ka uuel aastal sõita ja eks siis näeme, kuidas läheb,» võttis Priit Järvloo hooaja Euroopa meistrivõistlustel kokku.

Priit Järvloo osaleb Eesti koondise koosseisus quadracerite Euroopa Rahvuste krossil 12.-13 oktoober Itaalias, kus tema tiimikaaslasteks on värske Eesti meister Sten Jupaschevski ja Siim Vaide.

Tagasi üles