Euroliiga saldo: Venele võit, Kangurile kaotus

Siim-Sander Vene Kaunase Žalgirise särgis.
Siim-Sander Vene Kaunase Žalgirise särgis. Foto: Marko Mumm
Korvpalli Euroliigas teenis Kaunase Žalgiris seitsme kaotuse kõrvale teise võidu, kui alistas koduväljakul 68:61 horvaatide Zagrebi Cibona.

Võitjate poolel sai üheksa ja pool minutit mänguaega ka Eesti koondislane Siim-Sander Vene, kelle arvele jäi kaks punkti, lisaks tehti tema vastu ka üks viga.

Žalgirise kasuks viskasid Marcus Brown 20 ja Tadas Klimavicius 12 punkti. Cibona resultatiivsem oli Marko Tomas 18 silmaga.

Kristjan Kangur ja Villeurbannei ASVEL kaotasid aga kodus Barcelonale 64:90. Kangur mängis 10 minutit, ent ei saanud selle ajaga kätt valgeks.

Voor enne lõppu on selles alagrupis seis väga pingeline: Barcelona 9-0, Montepaschi 8-1, ASVEL 3-6, Fenerbahce 3-6, Cibona 2-7, Žalgiris 2-7. Edasi pääseb neli esimest.

Viimases voorus lähevad omavahel kokku Cibona - ASVEL, Ferenbache -  Žalgiris ning Barcelona - Montepaschi

Teised tänased kohtumised:

BC Himki - Armani Jeans Milano 79:63, Efes Pilsen - Olympiacos 85:93, Maccabi - Lottomatica 79:59.