CSKA alistas Meistrite liigas Nõmme Kalju konkurentsist lülitanud tšehhid

Moskva CSKA mängijad väravat tähistamas.
Moskva CSKA mängijad väravat tähistamas. Foto: SCANPIX

Jalgpalli Meistrite liigas teenis koduväljakul üliolulise võidu Moskva CSKA, kes alistas pärast kaotusseisu jäämist 3:2 eelringis Nõmme Kalju Euroopa tugevaimas klubisarjast konkurentsist lülitanud Viktoria Plzeňi.

Külalised asusid kohtumist juba 4. minutil juhtima, kui väravani jõudis František Rajtoral. 19. minutil suutis Zoran Tošić kohtumise seisu viigistada ning 29. minutil viis Keisuke Honda juba moskvalased ette.

78. minutil sai omavärava kirja Viktoria mängumees Radim Reznik ja CSKA seis muutus juba üsna turvaliseks. Siiski lasti esimesel üleminutil Marek Bakošil üks värav veel tagasi lüüa.

CSKA on nüüd D-alagrupis kogunud kahe mänguga 3 punkti, tšehhidel on punktiarve avamata. Avamängus kolm punkti teeninud Müncheni Bayern ja Manchester City kohtuvad täna õhtul omavahel Inglismaal.