Olle Kärner pääses MMil kuuendana finaali

Olle Kärner
Olle Kärner Foto: Arno Saar / Õhtuleht

Täna hommikul peeti Olomouci orienteerumise MMil lühiraja eeljooksud, kust edasi täna õhtusesse lõppjooksu pääsesid Annika Rihma, Liis Johanson, Merike Vanjuk ja Olle Kärner.

Olle Kärner sai puhta jooksuga kuuenda koha. Kaotust kogunes võitjale šveitslasele Rollier Babtiste’le 1.22.

Liis Johanson kohanes hästi vajalike tempomuutustega ning kvalifitseerus finaali üheksandana (kaotust võitjale Anne Margrethe Hausken’le 4.21).

Merike Vanjuk jooksis end jälle kindlalt finaali. Jooksu võitis Lina Persson 2.43 kiirema ajaga. .

Erkki Aadli jäi esimesena finaalist välja. Edasi oleks viinud 12 sekundit kiirem aeg.

Sander Vaher jäi teisena finaaliukse taha. Puudu jäid vaid 2 sekundit.