/nginx/o/2010/01/07/292722t1h777e.jpg)
Hiljuti New York Red Bullsiga lepingu sõlminud Joel Lindpere avaldas tänasel pressikonverentsil, et USA profiliigas MLS mängima hakkamine oli tema jaoks põnev väljakutse.
«Arvan, et see on eluks väga suur kogemus. Kes ei tahaks USAd avastada? Ma käin selle aastaga kõik osariigid läbi,» avaldas Lindpere, kes sõlmis klubiga 2+1+1 lepingu. «Esialgu olen kaks aastat, kui teen oma tööd hästi, siis olen ühe aasta veel. Ja kui siis suudan end veel tõestada, siis lisandub üks aasta veel,» selgitas ta.
«See on suur ja rikas klubi, aga eelmisel hooajal olid nad eelviimased. Nad tahavad muutusi ellu viia,» avaldas Lindpere, kes enne lepingu sõlmimist klubi juures testimas ei käinud. «Sealsest jalgpallist tean nii palju, et see on Euroopa vutist väga erinev. Mängijad on individuaalselt väga heal tasemel. See saab olema väga huvitav aeg!»