Ovetškinil on NHLis kirjas 500 resultatiivsuspunkti

Oliver Lomp
Aleksandr Ovetškin
Aleksandr Ovetškin Foto: Reuters / Scanpix

Jäähokiliigas NHL sai Washington Capitals 12-nda võidu järjest, kui võõrsil alistati New York Rangers 6:5.

Viimast perioodi kaotusseisust alustanud Capitalsi kasuks tegid otsustaval kolmandikul skoori Tom Poti ja võiduvärava autor Nicklas Bäckström, kirjutab ERR Sport.

Kaks väravat viskas pealinnaklubi kasuks ka venelane Aleksandr Ovetškin ning jagab nüüd 38 tabamusega vastavas arvestuses liiga liidrikohta. Kokku on Ovetškinil nüüd NHL-is teenitud 500 punkti ja seda kõigest 373 mänguga.

Sarnaselt Washingtonile on heasse hoogu sattunud ka Ottawa Senators. Läinud ööl alistati 3:1 Vancouver Canucksi ning see oli Kanada klubile üheteistkümnes võit järjest.